Hakkımızda

1991 Yılında İstanbul’da kurulan Okyanus İnşaat Dış Cephe boyaması ile ticari faaliyetine başlamıştır. Daha sonra Rulo Sıva, BTB Kaplama, Terasit Kaplama, Mineral Doğal Taş Sıva olmak üzere ince bir işçilik ve titiz bir çalışma ile ticari faaliyetlerini Eskişehir, Afyon, Ankara, Kocaeli, Yalova  şubeleri ile de sürdürmüştür. 2 Mayıs 2007 yılında 5627 sayılı Enerji Verimliliği Kanun’u ve diğer işlerde ki müşteri memnuniyeti ile ISI YALITIMI işine ağırlık vermek gerekti. Bu zamandan sonra Kompozit uygulaması, Mantosür Kaplama ve EPS ısı yalıtımı ile binalarda ISI YALITIMI uygulamaları yapmaktayız. Bu uygulamalarımıza ek olarak komple çatı yapılması veya tamiratı, Su Drenajı İçeriden veya Dışarıdan, Ses yalıtımı, çevre düzenlemesi alanlarında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteri ile güvene dayalı bir ilişki tesis ederek, kısa sayılabilecek bir sürede ısı yalıtımı sektöründe lider firma konumuna yükselen, ancak bu konumunu koruyabilmenin yolunu, kendisini sürekli geliştirmek ve yenilemekte arayan çözümler ve sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleriyle müşterilerinde güven uyandıran üst üste sağladığı büyüme oranlarıyla Okyanus İnşaat’ın kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi yapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren yeni markamız OKYANUS İNŞAAT BOYA , ÇATI VE İZOLASYON ile çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, sektördeki geleneksel iş yapış biçimlerine karşı, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.
Tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği ve dolayısıyla tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı çağımızın rekabet ortamında OKYANUS İNŞAAT BOYA , ÇATI VE İZOLASYON, iştirak ettiği bütün projelerde müşterilerine ve çözüm ortaklarıyla güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi ve temel uzmanlığı olan ısı yalıtımı alanında dokunduğu tüm binalarda bir değer yaratmayı birinci önceliği olarak görmektedir.

Yaşadığı değişim ve dönüşüm sürecinde hizmet verdiği müşterilerinin en değerli varlıklarının evleri olduğunun bilinciyle OKYANUS İNŞAAT BOYA , ÇATI VE İZOLASYON ısı yalıtımı alanında yaptığı birincil görevin, müşterilerinin zor hayat şartlarında en önemli korunakları olan evlerini güvencesiyle öncekinden daha korunaklı bir hale getirmek olduğuna inanmaktadır.

OKYANUS İNŞAAT BOYA , ÇATI VE İZOLASYON yaşadığı dönüşümdeki en büyük paya sahip olduklarını bildiği müşterileri ve iş ortakları ile bu süreci paylaşmaktan mutluluk ve gurur duymaya devam edecektir.


Whatsapp Destek

OKAN NASİN

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?